Περισσότερα ακόμα εδώ

Απίστευτο !!! Τράβηξε μαχαίρι σε αγώνα Τζούνιορ!!!

Οπαδός τράβηξε μαχαίρι σε αγώνα... τζούνιορ! Το απίστευτο περιστατικό συνέβη στον αγώνα του πρωταθλήματος τζούνιορ
Πάτρα 2005 - Θύελλα Πατρών το μεσημέρι του Σαββάτου, σε ιδιωτικό γήπεδο στην περιοχή της Εγλυκάδας.
Ο διαιτητής διέκοψε το ματς στο 25’ και ενώ το σκορ ήταν 3-2 υπέρ της ΑΕ Πάτρα 2005.
Σύμφωνα με πληροφορίες υπήρξε έντονη αντιπαράθεση μεταξύ γονέων και συγγενών που έβλεπαν το ματς και ένας εξ αυτών πήγε στο αυτοκίνητό του και επέστρεψε κρατώντας μαχαίρι ενώ κινήθηκε απειλητικά εναντίον παιδιών και φιλάθλων.
Ευτυχώς τον συγκράτησαν οι ψυχραιμότεροι και δεν είδαμε χειρότερα.
Ο διαιτητής έγραψε στο φύλλο αγώνα:
“Κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού (α΄ημίχρονο) στο 25ο λεπτό του αγώνα και ενώ η ΠΑΕ Πάτρα 2005 νικούσε με 3-2 τη Θύελλα/Ωλενιακός, έγινε η διακοπή του αγώνα, διότι οι φίλαθλοι των δύο ομάδων άρχισαν τσακωμό μπροστά στα παιδιά.
Κάποιος φίλαθλος έβγαλε μαχαίρι (της Θύελλας άκουσα τους γονείς να λένε), οι γονείς μετέφεραν τα παιδιά από τον αγωνιστικό χώρο, οι παράγοντες προσπάθησαν να ηρεμήσουν τα πνεύματα, αλλά μάταια. Κατόπιν αυτού διέκοψα το παιχνίδι»